Dziś jest poniedziałek, 19 lutego 2018r. Imieniny obchodzą: Arnold, Konrad

Budujemy saune

Budujemy saune

Coraz więcej uwagi zwraca się ostatnio na zdrowie i dobre samopoczucie. Medycyna idzie do przodu i średnia długość życia się wydłuża. Ale każdy z nas chce nie tylko żyć długo, ale także komfortowo i w dobrej formie.

Sposób na dłuższe życie i piękne ciało.

Dlatego właśnie tak dużo uwagi poświęcamy dziś nie tylko modnym ubraniom i kosmetykom kolorowym, ale przede wszystkim zabiegom, które poprawiają wygląd naszego ciała nago oraz jego ogólną kondycję. Wiele kobiet woli dziś wydać 200 złotych na masaż rozluźniający, lub zabieg ujędrniający, niż na nowe buty, czy torebkę.

Postęp techniki budowlanej.

Triumf święcą centra spa, a wraz z nimi wraca moda na różnego rodzaju zabiegi oczyszczające ciało z toksyn. Do nich należą także sauny i łaźnie parowe, których zbawienne działanie jest znane od dawna. W fińskiej armii korzystanie z sauny raz w tygodniu było obowiązkiem każdego żołnierza, a większość sportowców także dziś docenia jej zbawienne działanie uodparniające i hartujące organizm. Na południu bardziej popularne były łaźnie parowe, znane od czasów starożytnych. Korzystano z nich tak powszechnie, że stawały się popularnymi miejscami spotkań, jak dzisiejsze kluby, a cesarze rzymscy prześcigali się w budowaniu coraz bardziej imponujących obiektów tego typu.

jak dobrać odpowiednie wyposażenie małej kuchni?

Ludzie już w czasach antycznych, odczuwając na własnej skórze cudowne działanie sauny i łaźni, głosili to, co my wiemy na pewno. Oczyszczają one organizm z toksycznych produktów przemiany materii, poprawiając metabolizm, redukują cellulit i pomagają na wiele innych poważnych i mniej poważnych schorzeń. Równoważą ciśnienie i uodparniają organizm. Sauna jest przydatna w leczeniu atopowego zapalenia skóry. Oprócz tego jednak, stały rytm, który wyznacza korzystanie z niej, przyczynia się do duchowego wyciszenia. Nastrój medytacji i relaksu, jaki powinien panować w saunie, jest również jednym z istotnych czynników, które poprawiają jakość i długość naszego życia. Do zachowania tego nastroju, przyczynia się przestrzeganie wszelkich zasad, jakie obowiązują w łaźni, czy saunie. Każda sauna fińska powinna być wyposażona w spis zasad dla użytkowników.

Czy opłaca się wypożyczać maszyny budowlane?

dodano dnia: 02 sierpnia 2007r.

Wasze komentarze

krzysieks
27 Październik 2011, 15:01
Z moich kalkulacji wynika, że budowa sauny nie ma najmniejszego sensu. Po prostu koszty są zbyt wysokie, a aktualnie dostępne sauny na podczerwień po prostu wychodzą znacznie taniej. Muszę przyznać, że kupując saunę IRM SH 200 po prostu pozbawiliśmy się wielu problemów. Słyszałem, że budowa sauny ciągnie się tygodniami. Ta sauna, którą kupiliśmy ciągnie minimalne ilości energii i dlatego właśnie oceniam ją jako super zakup.