Dziś jest poniedziałek, 19 lutego 2018r. Imieniny obchodzą: Arnold, Konrad

Budujemy dom - sprzęt budowlany

Budujemy dom - sprzęt budowlany

To, co się dzieje na rynku nieruchomości w Warszawie, przerastać może najtęższe głowy. Ceny mieszkań w ciągu ostatniego roku poszły w górę o blisko 50%. Nowych, atrakcyjnych inwestycji jest mało – buduje się przy dużych trasach (Bemowo) lub w mniej atrakcyjnych dzielnicach Warszawy (Targówek, Białołęka), zaś te dobrze zlokalizowane osiągają bardzo wygórowane ceny (8-9 tyś. zł na metr kwadratowy).

Wypożyczalnie sprzętu budowlanego

Jeśli chodzi o rynek wtórny to sytuacja przedstawia się równie dramatycznie, małe mieszkania w „odrapanych” blokach z wielkiej płyty sięgają np. na Ursynowie - 9 tyś. zł za metr kwadratowy. Podobna sytuacja wzrostu cen mieszkań dotyczy również innych większych miast Polski.

Balkon i taras - pokoje na świerzym powietrzu.

Budowa domu to coraz bardziej kusząca propozycja dla tych, którzy lubią podmiejskie klimaty i nie chcą przepłacać kupując mieszkanie w mieście. Za podobna sumę pieniędzy otrzymamy 2, 3 razy tyle więcej metrów niż w przypadku mieszkania. I co ważne przy zakupie działki zyskujemy przestrzeń, której w „blokowiskach” brak. Warto więc w dzisiejszej sytuacji mieszkaniowej, pokusić się o budowę własnego domu.

Wybór blatu kuchennego.

Tu z pomocą przyjdą nam firmy oferujące wynajem sprzętu budowlanego, jego zakup przy budowie tylko jednego domu, nie jest opłacalny. Również firmy developerskie często korzystają z usług wypożyczalni sprzętu budowlanego, gdyż niektóre urządzenia są bardzo kosztowne. Wszystko, co potrzebno do budowy można wypożyczyć, od sprzętu do stawiania murów do końcowej fazy budowy - betoniarki, agregaty tynkarskie, szlifierki.

sprzęt AGD - eksponować czy ukrywać?

Firma Cramo zajmuje się wypożyczaniem markowego sprzętu do prac budowlanych, instalatorskich i inżynieryjnych. Swoją ofertę kieruje do firm budowlanych dla przemysłu, wojska oraz osób prywatnych. Umowę można zawrzeć zarówno na czas krótki np. 24 godziny, jaki i na dłuższy okres np.2, 3 lata, na zasadach ogólnych oraz w oparciu o specjalne warunki najmu. Jest to piąta, jeżeli chodzi o wielkość wypożyczalnia sprzętu budowlanego i pomieszczeń modułowych w Europie, oprócz Polski firma prowadzi działalność między innymi w Szwecji, Danii, Norwegii, czy Finlandii. Cramo jest liderem w swojej branży, poświadcza to miedzy innymi fakt, że przedsiębiorstwo jest notowane na giełdzie w Helsinkach.

dodano dnia: 12 czerwca 2007r.

Wasze komentarze

Marianne
12 Październik 2015, 17:59
BS low - ralionatity high! Really good answer!
Marianne
12 Październik 2015, 17:59
BS low - ralionatity high! Really good answer!
Marianne
12 Październik 2015, 17:58
BS low - ralionatity high! Really good answer!